Сучасні технології виготовлення сиров’ялених ковбас — уже в Україні!

Новина знаходиться в архіві!
Сучасні технології виготовлення сиров’ялених ковбас — уже в Україні!

Харчові виробництва на сьогодні все далі відходять від застарілих і неактуальних радянських норм. Осучаснення процесу включає не тільки оновлення технологічної бази, а й зміну ставлення працівників до етапів виготовлення ковбасних виробів.

На сьогодні головним завданням компанії «Агро-Прод» є задоволення запитів потенційних споживачів та постійних клієнтів. Як приклад - удосконалення технології виробництва сиров'ялених ковбас. Виготовлення мясної продукції відбувається з ретельним дотриманням санітарно-гігєнічних умов, а також чинних в Україні й європейських стандартів, що дозволяє значно підвищити рівень якості продукції.

На базі попередньо проводиться аналіз та перевірка сировини для мясного фаршу. Вона повинна бути свіжою, натуральною, не мати ознак захворювання чи зараження. Відсутність пошкоджень, синців, клейм - теж важливий показник.

В сукупності усі фактори дозволяють запевнити, що компанія «Агро-прод» випускає сиров'ялені ковбаси за сучасними технологіями виробництва, при чому інтереси та здоров'я споживачів для компанії на першому місці.

Зацікавились? Детальну інформацію про виробника та асортимент продукції можна дізнатися НА САЙТІ. Ласкаво просимо!

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create